Міжнародні проекти

«До кінця травня підрядник планує виконати 80% робіт з реконструкції трамвайного депо на вулиці Промисловій», - Андрій Свищо

У Львові триває реконструкція трамвайного депо ЛКП «Львівелектротранс» на вулиці Промисловій, 29. Станом на сьогодні приватне підприємство «ВІР-Західбуд» вже виконало основні етапи робіт. Відтак, очікується, що нове трамвайне депо запрацює вже у серпні цього року.

За словами начальника управління транспорту Львівської міської ради Ореста Олеськіва , відновлення роботи депо на вулиці Промислові значно покращить умови праці для працівників ЛКП «Львівелектротранс», забезпечить випуск рухомого складу на лінію відповідно до графіку, дозволить проводити якісне обслуговування усього рухомого складу, миття трамваїв тощо.


Як повідомив директор ЛКП «Львівелектротранс» Андрій Свищо , підрядник якісно працює, і вже до кінця травня 2021 року планує виконати 80% робіт з реконструкції трамвайного депо.

Головний інженер ЛКП «Львівелектротранс» Володимир Ковалів розповів, що станом на зараз завершені роботи з опорядження фасаду, відмосток, виконано оздоблення внутрішнього адміністративного корпусу, встановлено підлогу, перила між першим і другим поверхом, виконано побілку стін та роботи з монтажу системи опалення і вентиляції.


«Від сьогодні розпочинаємо монтаж трамвайної колії, благоустрій прилеглих територій. Частина робіт зі заміни трамвайної колії виконується силами ЛКП «Львівелектротранс». Основу трамвайної колії підрядник вивів повністю, тобто ми можемо здійснювати вже всі примикання, роз’їзні колії, які знаходяться за межами робіт. Також в процесі завершення роботи по проекту газифікації котельні. Відбувається встановлення системи освітлення приміщень, триває процес внутрішнього оздоблення самого цеху профілакторію, де будуть обслуговуватися трамвайні вагони, на стадії завершення встановлення обладнання, санвузлів, душових кабін, актового залу тощо.

Очікуємо завершення процедури сертифікації мийного комплексу, опісля якого підрядник приступає до його встановлення у мийному відділенні. Також плануємо роботи з монтажу контактної мережі, встановленню воріт, прокладання газових мереж, завершення благоустрою території трамвайного депо», – зазначив Володимир Ковалів .