Міжнародні проекти

Розпочато реконструкцію контактної мережі на вулиці Кульпарківській за кошти ЄБРР (ВІДЕО)


Сьогодні, 11 березня 2021 року, стартують роботи у межах проєкту «Реконструкція тролейбусної лінії на вул. Кульпарківській (від вул. Городоцької до вул. Наукової) у м. Львові», який повністю фінансується за кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку. Термін виконання контракту – 6 місяців, тобто до вересня 2021 року.

За словами керівниці групи реалізації проєктів Міжнародних Фінансових Організацій ЛКП «Львівелектротранс» Ірини Іванишин , 30 грудня 2020 року відбулося підписання контракту з переможцем тендеру — об'єднанням компаній ТОВ «Вальво» (Львів, Україна), ТОВ «Магістраль Інжиніринг» (Львів, Україна), ТОВ «Еле-Комп» (Польща), ТОВ «Електротехніка» (Чеська Республіка), на реконструкцію тролейбусної лінії на вул. Кульпарківській (від вул. Городоцької до вул. Наукової) у м. Львові. Упродовж січня-лютого 2021 року сторони виконували умови контракту, необхідні для початку робіт, а саме Підрядник надав банківські гарантії на авансовий платіж та виконання контракту, оформив договори страхування, ЛКП «Львівелектротранс» здійснило авансовий платіж та отримало дозвіл ДАБІ на початок робіт, відповідно після виконання вищеперерахованих умов, технічний нагляд ( Egis International ) видав повідомлення про початок робіт 11.02.2021 року).


«Ці роботи у повному обсязі фінансуються за кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку. І це вже третій компонент, що реалізовується в рамках проєкту «Модернізація громадського тролейбусного транспорту м. Львова», – зауважує Ірина Іванишин .

Головний інженер ЛКП «Львівелектротранс» Володимир Ковалів розповідає , що на першому етапі робіт буде проведено влаштування фундаменту для нових опор контактної мережі, включно з улаштуванням кабельних вводів для кабелів освітлення. Опісля, переулаштування існуючих кабельних ліній КЛ-600 В, встановлення нових опор контактної мережі, перенесення існуючих інженерних мереж на нові опори.