Міжнародні проекти

Спецфонд стейкхолдерів Європейського банку реконструкції та розвитку надав ЛКП “Львівелектротранс” грант на технічний нагляд та супровід проекту “Модернізація тролейбусного громадського транспорту м. Львова”


Спецфонд стейкхолдерів Європейського банку реконструкції та розвитку надав ЛКП “Львівелектротранс” грант на технічний нагляд та супровід проекту “Модернізація тролейбусного громадського транспорту м. Львова”.

Супровід даного проекту буде реалізований компанією Egis International, з якою минулого тижня ЛКП “Львівелектротранс” уклав угоду.

Для реалізації даного договору відбувся конкурс в межах рамкової угоди “Український громадський транспорт: модернізація тролейбусного громадського транспорту м. Львова – техпідтримка реалізації проекту”, на участь в якому були запрошені три міжнародні консультаційні компанії, а саме Mott MacDonald (Великобританія), IC Consulenten (Австрія), Egis Internacional (Франція). В результаті проведеного конкурсу переможцем стала французька компанія Egis International, з якою в подальшому і буде працювати ЛКП “Львівелектротранс”.

В рамках угоди, Банком виділено 450 тисяч євро на технічний нагляд по реконструкції електричних депо на вул. Промисловій та вул. Тролейбусній, на реконструкцію контактної мережі та технічний супровід усього проекту.

Нагадуємо, що 18 січня 2019 року ЛКП “Львівелектротранс” підписало договір з ЄБРР на 22 млн євро з метою модернізації тролейбусної інфраструктури міста.


Дата добавлення: 2019-10-23 12:10:33
Кількість переглядів: 511
Автор: Melnyk Olga