Міжнародні проекти

Сесія прийняла ухвалу, яка передбачає ремонт трамваїв з переобладнанням для перевезення пасажирів з обмеженою мобільністю


На сесії Львівської міської ради підтримали ухвалу «Про надання місцевої гарантії Львівської міської ради у 2021 році з метою забезпечення виконання боргових зобов’язань ЛКП «Львівелектротранс» у рамках проекту «Міський громадський транспорт України» .

«У рамках проекту Уряду України та Європейського інвестиційного банку «Міський громадський транспорт України» розроблений підпроект «Капітальний ремонт трамвайних вагонів з модернізацією (переобладнанням) для забезпечення перевезення пасажирів з обмеженою мобільністю».

Підпроектом передбачено здійснити капітальний ремонт трамвайних вагонів з модернізацією (переобладнанням). Оціночна вартість підпроекту — до 3 млн євро.

Фінансування підпроектів здійснюватиметься за кредитні кошти ЄІБ. Залучення коштів відбуватиметься шляхом підписання угод про передачу коштів позики між Міністерством інфраструктури України, Міністерством фінансів України, Львівською міською радою та ЛКП «Львівелектротранс». Відповідно до умов угод міська рада зобов’язується надати місцеві гарантії виконання боргових зобов’язань за запозиченнями.

Прийняття цієї ухвали необхідне для наступного погодження гарантій Міністерством фінансів України, підписання угод про передачу коштів позики та реалізації підпроектів", — пояснила Ірина Кулинич, директорка департаменту економічного розвитку ЛМР.

Ухвалу підтримали 57 депутатів.

Ухвала:

https://www8.city-adm.lviv.ua/inteam/uhvaly.nsf/9315c344519dd559c2256bb50042bc5c/34e3d8ee4fb02aa2c225868c004cba98?OpenDocument

Джерело: Львівська міська рада

Дата добавлення: 2021-02-25 13:02:51
Кількість переглядів: 564
Автор: Melnyk Olga