Через ремонтні роботи на вул. Героїв УПА тролейбусний маршрут № 30 і автобусний маршрут № 2А не курсують

Через ремонтні роботи на вул. Героїв УПА тролейбусний маршрут № 30 і автобусний маршрут № 2А не курсують

За інформацією диспетчерської служби ЛКП «Львівелектротранс», у зв'язку із продовженням аварійних робіт із заміни колектора ЛМКП «Львівводоканал» на вул. Героїв УПА, сьогодні, 18 червня, тролейбусний маршрут № 30 не курсуватиме, а тролейбусні маршрути № 22, 29 курсуватимуть за зміненим маршрутом. Також не курсуватиме автобусний маршрут № 2А.

Зокрема, тролейбусні маршрути № 22 та № 29 курсуватимуть від Автовокзалу до вуп. Щирецької по звичному маршруту, та у зворотному напрямку по вул. Володимира Великого і до зупинки Автовокзал.

Також, у зв'язку із продовженням аварійних робіт на вул. Героїв УПА не курсуватиме автобус № 2А

За інформацією ЛМКП «Львівводоканал», на вул. Героїв УПА сьогодні будуть продовжені і завершені ремонтні роботи із заміни ділянки колектора. Після цього, для відновлення руху громадського транспорту, необхідно буде провести роботи з відновлення благоустрою – засипати розриття, защебенити і заасфальтувати. Лише після проведення цих робіт, по вул. Героїв УПА зможе курсувати громадський транспорт.

ЛКП «Львівводоканал» просить вибачення за тимчасові незручності.Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/city/transport/286302-cherez-remontni-roboti-na-vul-gerojiv-upa-trolejbusnij-marshrut-30-i-avtobusnij-marshrut-2a-ne-kursuyut

Дата добавлення: 2021-06-18 09:50:00
Кількість переглядів: 699
Автор: Makovetsky Pavlo