Європейський тиждень мобільності повертається: придбай 20 квитків в електротранспорті – отримай місячний абонемент

Європейський тиждень мобільності повертається: придбай 20 квитків в електротранспорті – отримай місячний абонемент

Львів уже водинадцяте долучається до проведення Європейського тижня мобільності, який проводиться в усьому світі з 16 до 22 вересня . У цей час закликаємо львів’ян та гостей міста спробувати альтернативні транспортні засоби. Вашими вірними супутниками можуть стати: електросамокат, велосипед, гіроскутер, екобас, трамвай чи тролейбус.

«Здоровому духу – постійного руху!» , – з таким закликом цьогоріч відбувається Європейський тиждень мобільності. Відтак, розпочинаємо акцію «20 квитків - місячний абонемент» .

Упродовж 10 – 22 вересня 2021 придбайте 20 квитків на електротранспорт одним зі способів: через Приват24, EasyWallet або SMS, заповнюйте анкету та візьміть участь у розіграші місячних абонементів на проїзд в електротранспорті. Загалом буде розіграно 25 таких абонементів, по одному на кожного переможця.

Зазначимо, Європейський тиждень мобільності у Львові організовує Львівська міська рада спільно з управлінням транспорту, Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) , КУ Інститутом міста , а також за партнерської співпраці з ЛКП «Львівелектротранс». Про інші активності та події повідомимо згодом, слідкуйте за нашим сайтом.

Прес-служба ЛКП «Львівелектротранс» Ольга Мельник

Дата добавлення: 2021-09-09 18:00:00
Кількість переглядів: 437
Автор: Melnyk Olga