ЛКП «Львівелектротранс» пропонує 5 способів купівлі квитка: зручно та легко

ЛКП «Львівелектротранс» пропонує 5 способів купівлі квитка: зручно та легко


Незважаючи на те, що трамвай для Львова є частиною культури та невід’ємною пам’яткою з 125-річною історією, першочерговою нашою метою є комфорт пасажирів та європейський рівень обслуговування.

Саме Львів – перше в Україні місто, де пасажири мали змогу купити квиток на проїзд у громадському транспорті у режимі он-лайн.

Власне у Львові таких способів є декілька. Крім купівлі квитка у водія чи у кіоску з пресою у пасажира львівського електротранспорту є мінімум п’ять способів здійснити покупку за допомогою смартфону:

 1. Квиток на сайті

Сайт продажу квитків ЛКП «Львівелектротранс» – https://tickets.lvivelectrotrans.com.ua/

На сайті комунального підприємства можна придбати такі види квитків:

 • Загальний 30-денний проїзний, вартість якого 150 грн. Це не лише зручно, але й вигідно, оскільки на 10 гривень дешевше, аніж проїзний, придбаний в кіосках;
 • Пільговий 30-денний проїзний, вартість якого 80 грн.;
 • Туристичний проїзний, який дає право проїзду на 3 календарні дні – 40 грн;
 • Квартальний проїзний на 90 календарних днів – 420 грн;
 • Денний проїзний – 15 грн.

Оплатити покупку можна за допомогою картки. Іменний проїзний з QR-кодом надсилається покупцю на електронну адресу. Є три способи його використання: показати проїзний з пошти, роздрукувати його або ж зробити скріншот на свій смартфон. Також доступна функція підписки на щомісячне автоматичне придбання проїзного.

Варто пам’ятати, що при купівлі квитка на сайті, пасажир повинен мати з собою документ, що засвідчує особу (паспорт, читацький квиток, службове посвідчення або водійські права)

 1. QR- код та додаток Приват24

У всіх трамваях та тролейбусах Львова розміщені наліпки з QR-кодами, які можна зчитати через додаток Приват24. Пасажири, що мають додаток Приват24 мають змогу придбати такі види квитків:

 • Разовий загальний квиток, вартість якого становить 6 грн;
 • Разовий пільговий квиток, вартість якого становить 3 грн;
 • 30-денний загальний проїзний, що коштує 150 грн;
 • 30-денний пільговий проїзний, що коштує 80 грн.

Функція доступна для пасажирів, смартфони яких обладнані як системою iOS, так і Android. При скануванні QR- коду, що є індивідуальним для кожного окремого електротранспорту, пасажиру буде запропоновано обрати вид квитка та одним кліком закомпостувати його. На придбаному квитку автоматично буде зазначено номер вагону, у якому перебуває пасажир.

Однією з переваг є те, що пасажир може додати картку будь-якого іншого банку у додаток Приват24 та обирати потрібну картку при оплаті.

 1. Валідатор

Валідатори встановлені у деяких трамваях на різних маршрутах. Скориставшись такою функцією оплати, пасажир може придбати лише разовий квиток. Для здійснення покупки пасажир може скористатись карткою будь-якого банку. Функція доступна за допомогою безконтактного способу через картку або смартфон з функцією NFC (Pay Pass). Після успішної проплати на екрані валідатора з’являється усміхнений зелений смайлик, а на телефон приходить сповіщення від банку.

 1. SMS-повідомлення

Для отримання квитка за допомогою SMS пасажир повинен відправити повідомлення на універсальний для всіх абонентів номер 877 із кодом маршруту, який вказаний на наліпці у кожному трамваї та тролейбусі. У трамваях та тролейбусах код PN відповідає за пільговий квиток, SN – за загальний. Після цього пасажир отримає два у відповідь повідомлення, у яких буде інформація про код перевірки для контролера, номер маршруту, вид транспорту, місто, вартість квитка та час його дії. При цьому вартість повідомлення не стягуватимуть, а пасажир платитиме лише за вартість квитка.

 1. Easy Pay

Є два способи купівлі квитка за допомогою Easy Pay: у терміналі та у додатку EasyWallet UA на телефоні. Термінал, як і додаток, дає можливість купити як разовий квиток, так і 30-денний проїзний.

На сьогодні у Львові розташовано 612 терміналів EasyPay – і в кожному можна придбати квиток. У розділі «Львівелектротранс» можна обрати квиток та оплати. Термінал видає квиток, який у вагоні потрібно закомпостувати.

Для купівлі квитка достатньо встановити EasyWallet UA на телефоні, ввімкнути Bluetooth та сплатити проїзд у додатку. Після оплати квиток одразу з’явиться у телефоні. Додатково валідувати його не потрібно.

Наступного разу при користуванні електротранспортом пасажиру трамвая надходять спеціальні push-повідомлення, що мотивують його продовжувати і далі користуватися цим видом транспорту.

Дата добавлення: 2020-06-23 11:38:09
Кількість переглядів: 427
Автор: Melnyk Olga