ЛКП «Львівелектротранс» провело передтендерну, роз’яснювальну зустріч з потенційними учасниками тендеру «Реконструкція тролейбусної лінії на вул. Кульпарківській»

ЛКП «Львівелектротранс» провело передтендерну, роз’яснювальну зустріч з потенційними учасниками тендеру «Реконструкція тролейбусної лінії на вул. Кульпарківській»

У понеділок, 14 вересня 2020 року відбулася передтендерна зустріч із потенційними учасниками тендеру щодо реконструкції тролейбусної лінії на вул. Кульпарківській (від вул. Городоцької до вул. Наукової) у м. Львові.

Під час зустрічі потенційні учасники тендеру отримали відповіді на технічні та загальні питання, пов’язані з реконструкцією контактної мережі на вулиці Кульпарківській, а також відвідали та ознайомилися з об’єктом, що потребує реконструкції.

У зв’язку із карантинними обмеженнями, зустріч відбувалась одразу у двох форматах – за допомогою онлайн-ресурсу ZOOM, а також за можливістю особистої присутності учасників. У зустрічі брали участь представники 4 компаній, з них 3 підприємства (ТОВ «Вальво», ТОВ «Магістраль» та МБК «Сінергія») були фізично присутніми, а представник однієї компанії ( ТОВ «Електротрансбуд») – долучився онлайн.

Учасники отримали відповіді на запитання щодо тендерної процедури та технічної складової від керівника групи реалізації проектів МФО Ірини Іванишин, головного інженера підприємства Володимира Коваліва, начальника служби енергогосподарства Остапа Бойка та представників консультаційної компанії «Ежіс» Максима Молчана та П’єріва Тесьє.

Опісля обговорення запитань за столом переговорів, учасники, що особисто були присутніми на зустрічі спільно з консультантами та представниками підприємства відвідали об’єкт, і мали можливість детальніше ознайомитись обсягом робіт.

Відкриття тендерних пропозицій відбудеться 28 вересня 2020 року через платформу Європейського банку реконструкції та розвитку ECEPP. Опісля відповідно до плану проводитиметься оцінка учасників та визначення переможця.

Нагадаємо, що 13 серпня 2020 , ЛКП «Львівелектротранс» в рамах проєкту ЄБРР «Модернізація громадського тролейбусного транспорту м. Львів» вперше оголосило тендер на «Реконструкцію тролейбусної лінії на вул. Кульпарківській (від вул. Городоцької до вул. Наукової) у м. Львові» за допомогою онлайн-платформи ECEPP, через яку і подаватимуться тендерні пропозиції учасників у режимі онлайн за даною закупівлею.

Обсяги робіт, що передбачені за даним проєктом становлять – 3,4 км ділянки. Зокрема, згідно тендерної документації повинні бути проведені наступні роботи: демонтаж існуючих опор та елементів контактної мережі, влаштування фундаменту для нових опор контактної мережі, включно з улаштуванням кабельних вводів для кабелів освітлення, встановлення нових опор контактної мережі, реконструкція контактної мережі (заміна контактного проводу, ізоляції, арматури, елементів підвіски, спеціальних деталей тощо), переулаштування існуючих кабельних ліній, перенесення існуючих інженерних мереж на нові опори, заміна фідерних шаф, благоустрій території. Термін виконання робіт – 6 місяців.


Група реалізації проектів МФО ЛКП «Львівелектротранс»

Дата добавлення: 2020-09-14 21:09:03
Кількість переглядів: 426
Автор: Melnyk Olga