ЛКП «Львівелектротранс» проводить заміну аварійної ділянки трамвайної колії на площі Кропивницького

ЛКП «Львівелектротранс» проводить заміну аварійної ділянки трамвайної колії на площі Кропивницького

З 12 до 13 жовтня у Львові на площі Кропивницького, 11, неподалік церкви св. Ольги і Єлизавети, розпочались ремонтні роботи зі заміни аварійної ділянки 37 метрів трамвайної колії.

Підготовчі роботи стартували сьогодні, а основні виконуватимуться працівниками служби колії ЛКП «Львівелектротранс» в ніч з 12 на 13 жовтня. Опісля буде відновлено дорожнє покриття.

Як розповів директор ЛКП «Львівелектротранс» Андрій Свищо , проведення заміни колії вночі вже стало звичним для підприємства.

«Намагаємося більшість робіт виконувати вночі задля комфорту мешканців та гостей міста Львова. Ділянка трамвайної колії на площі Кропивницького перебуває у вкрай не задовільному стані, відтак нами прийнято рішення її замінити ще до початку зимової пори», – додав Андрій Свищо .

Також він зауважив, що змін чи затримок у русі трамвайних маршрутів, які курсують до площі Кропивницького не передбачається.

Нагадаємо, нещодавно ЛКП «Львівелектротранс» замінило декілька аварійних ділянок колії на вулиці Вітовського , а на Промисловій триває реконструкція трамвайного депо .

Прес-служба ЛКП «Львівелектротранс» Ольга Мельник

Дата добавлення: 2020-10-12 09:10:52
Кількість переглядів: 509
Автор: Melnyk Olga