ЛКП «Львівелектротранс» відзначено подякою міського голови Львова за участь у програмі співфінансування реставрації брам

ЛКП «Львівелектротранс» відзначено подякою міського голови Львова за участь у програмі співфінансування реставрації брам


Нещодавно відбулось нагородження 77 активних львів’ян, за підсумками програми співфінансування ремонту дверних заповнень житлових будинків, які розташовані на території історичного ареалу міста Львова.

ЛКП «Львівелектротранс» також долучилося до співфінансування реставрації брам. Відтак, подяку від імені міського голови Львова для підприємства передав керівник проєктів ЛКП «Бюро спадщини» управління охорони історичного середовища Денис Булавін .

Як розповіла начальниця господарської служби ЛКП «Львівелектротранс» Наталія Шленчак , з нагоди 125-річчя львівського трамвая в межах програми з реставрації брам було відновлено вхідні двері адміністративного корпусу підприємства.

«Завдяки спільним зусиллям колективу нам вдалось реалізувати цю ініціативу, а саме зберегти та відновити архітектурну пам’ятку – вхідні двері на Сахарова, 2», – зауважила Наталія Шленчак .

Варто зазначити, що в межах програми у Львові вже відновлено більше сотні історичних брам.

Прес-служба ЛКП «Львівелектротранс» Ольга Мельник
Дата добавлення: 2020-10-13 17:10:47
Кількість переглядів: 481
Автор: Melnyk Olga