«Ми дбаємо про комфортні умови праці для наших працівників», – Андрій Свищо

«Ми дбаємо про комфортні умови праці для наших працівників», – Андрій Свищо


У ЛКП «Львівелектротранс» працюють над розвитком мережі диспетчерських пунктів та кімнат відпочинку для водіїв. Так, у 2020 році нові пункти з’явилися у Львові на вулиці Княгині Ольги (кінцева трамвайного маршруту №3) та на залізничному вокзалі.

«За минулий рік ми не лише побудували нові диспетчерські пункти, а й відремонтували частину кімнат відпочинку для водіїв. І це тільки початок. Адже ми дбаємо про комфортні умови праці для наших працівників!

Пункти відпочинку обладнані системою опалення та електричними приладами, наявний санвузол, туалет, меблі, приміщення для прийому їжі, мікрохвильові печі, чайники, посуд тощо», – зауважив Андрій Свищо .


Зазначимо, що у структурі ЛКП «Львівелектротранс» діє 6 пунктів відпочинку для водіїв тролейбусів (вул. Ангеловича – вул. Суботівська, Левандівка, вул. Грінченка, вул. Зелена (ДСК), Стрийський автовокзал, Тролейбусне депо на вул. Тролейбусній, 1) та 8 – для водіїв трамвая (вул. Коновальця, вул. Руська, вул. Княгині Ольги, ЖД Вокзал, вул. Вернадського, вул. Замарстинівська, Погулянка – вул. Вахнянина, Трамвайне депо на Городоцькій, 185).

Прес-служба ЛКП «Львівелектротранс» Ольга Мельник