На перехресті вулиць Підвальна-Руська завершено роботи та прокладено 50 метрів нової колії

На перехресті вулиць Підвальна-Руська завершено роботи та прокладено 50 метрів нової колії


Упродовж, 23 – 24 липня , у Львові тривали роботи з капітального ремонту трамвайної колії на перехресті вулиць Підвальна-Руська. Відтак, прокладено 50 метрів нової колії, що сприятиме покращенню якості надання послуг пасажирам.

Коли розпочалися роботи і для чого?
23.07.2020 року о 22:00 ЛКП «Львівелектротранс» розпочало капітальний ремонт колії. Передбачалось замінити вкрай складні елементи: пересічення і дві криві, які давно вичерпали свій ресурс та призводили до випадків сходу трамвайного вагону з колії, спричиняли шум і вібрації під час руху.

О котрій планувалось завершити роботи?
Роботи зі заміни трамвайної колії планували завершити до 5 години ранку 24.07.2020 року, опісля підрядник мав до 08:00 виконати замощення. Однак, в процесі монтажу виникли непередбачувані труднощі, пов’язані з основою, на яку монтується рейка, а саме в її геометрії. Для вирішення проблеми було залучено іншу спеціальну техніку, що спричинило затримки в русі трамвайних маршрутів – №1, 2, 7 та 9.

Чому ремонтні роботи проводилися у будні?
У зв’язку з відмовою підрядника виконувати роботи зі замощення кривої колії і пересічення у вихідний день, а саме в суботу, ремонтні роботи виконувалися з четверга на п’ятницю.

Коли завершилися роботи?
У п`ятницю, 24 липня, завершено роботи та відновлено рух о 14 год.

Що змінилось?
Станом на зараз роботи завершені, прокладено 50 метрів нової трамвайної колії, що одразу вплинуло на якість життя мешканців та гостей міста. Вже немає вібрації на стиках рейок і шуму коліс від зношеної колії. Відтак, трамваї курсують за звичним маршрутом, без ризику сходу з рейок.

Незважаючи на проблеми з фінансуванням, і ситуації з пандемією, ЛКП «Львівелектротранс» виконує відповідно до графіку весь об’єм запланованих робіт на цей рік щодо капітальних ремонтів колії і контактної мережі. Також просимо вибачення за спричинені незручності!

Хронологія подій у фоторепортажі.

Прес-служба ЛКП «Львівелектротранс» Ольга Мельник


Дата добавлення: 2020-08-29 19:08:03
Кількість переглядів: 377
Автор: Melnyk Olga