Навчально-курсовий комбінат ЛКП «Львівелектротранс» випустив ще 20 водіїв трамвая і тролейбуса

Навчально-курсовий комбінат ЛКП «Львівелектротранс» випустив ще 20 водіїв трамвая і тролейбуса

На території тролейбусного депо відбувся прес-брифінг щодо випуску 20 водіїв трамвая та тролейбуса, які нещодавно завершили навчання у Навчально-курсовому комбінаті ЛКП «Львівелектротранс».

За словами директора Навчально-курсового комбінату ЛКП «Львівелектротранс» Григорія Вархова , загалом із часу діяльності закладу загальна кількість учнів, які завершили курс навчання за програмою підготовки водіїв категорії «Т» становить – 33 слухачі за професією «Водій тролейбуса» та 37 за професією «Водій трамвая».

«Станом на зараз, наш навчальний заклад випускає ще 2-і навчальні групи – 20 водіїв трамвая та тролейбуса. А в листопаді цього року плануємо розпочати нові начальні групи за обома професіями», – зазначив Григорій Вархов .

Начальниця відділу кадрів ЛКП «Львівелектротранс» Тетяна Зелик зауважує, що під час навчання слухачі отримують стипендію у розмірі 6300 грн. Опісля завершення навчання слухачі починають працювати водієм трамвая або тролейбуса 3-го класу.

«За останні роки ми констатуємо збільшення кількості охочих отримати фах водія тролейбуса або трамвая. Професія починає набувати ознак престижності, тому ми запровадили конкурсний відбір, який здійснюється комісією.

Ми надаємо перевагу молодим, перспективним людям, які мають гарну концентрацію уваги, велике бажання працювати, та хочуть приносити користь нашому місту. Вітається досвід водіння будь-якого автотранспорту, наявні водійські права», – каже Тетяна Зелик .

Водночас начальниця відділу кадрів ЛКП «Львівелектротранс» зауважила, що підприємство спільно з міськрадою закуповує новий електротранспорт, оснащений системою кондиціонування, USB-пристроями тощо. Відтак, здійснює підготовку нових водіїв електричного транспорту відповідно до наявних кадрових потреб.

Майбутні водії трамвая та тролейбуса, випускники курсів – Олена Кошечкіна та Павло Тюппа розповіли, що під час навчання вивчали основи галузевої економіки і підприємництва, правових знань, будову та технічне обладнання електротранспорту, охорону праці, основи експлуатації електротранспорту і правила обслуговування пасажирів, основи безпеки руху, правила дорожнього руху та виконували практичні роботи.

Опісля прес-брифінгу, представники засобів масової інформації побували у Навчально-курсовому комбінаті ЛКП «Львівелектротранс», дізналися як відбувається навчально-виробничий процес та підготовка слухачів курсів, а також оглянули кабінет будови електротранспорту та ознайомилися з рухомим складом на території тролейбусного депо.

Довідково:

Навчально-курсовий комбінат (НКК) є структурним підрозділом ЛКП «Львівелектротранс», який організовує навчально-виробничий процес та підготовку слухачів за адресою місто Львів, вул. Тролейбусна, 1. Заклад забезпечує професійно-технічне навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації за робітничими професіями – водіїв електричного транспорту для кадрових потреб підприємства.

Навчання першої зареєстрованої групи за професією «Водій тролейбуса» розпочалося 26 жовтня 2018 року, а за професією «Водій трамвая» – 3 грудня 2018 року. Впродовж 2019 року в НКК було зареєстровано 4 навчальні групи: 2-і за професією «Водій трамвая», а 2-і – «Водій тролейбуса». Ліцензійний обсяг слухачів за кожною з професій становить до 10 учнів, який планується збільшити.


Прес-служба ЛКП «Львівелектротранс» Ольга Мельник
Дата добавлення: 2020-10-20 12:10:15
Кількість переглядів: 487
Автор: Melnyk Olga