Понад 70 метрів нової колії прокладено на ділянці вулиці Дорошенка – Головна пошта

Понад 70 метрів нової колії прокладено на ділянці вулиці Дорошенка – Головна пошта


З 20 год 14 серпня до 5 год ранку 17 серпня на ділянці вулиці Дорошенка – Головна пошта тривав капітальний ремонт колії. Відтак, станом на зараз роботи завершені, трамваї №1 та №2 курсують за звичними маршрутами.

Як повідомив директор ЛКП «Львівелектротранс» Андрій Свищо , на вулиці Дорошенка прокладено 71 погонний метр трамвайної колії.

«Ділянка була аварійною, ми демонтували бетонні плити, проклали нову колію, опісля відновили дорожнє покриття, замостили бруківкою на цементно-піщаній основі, зі залиттям швів бетоном. Ці роботи не лише сприяють покращенню експлуатації колії, а й значно знижують вібрації та шум у помешканнях львів’ян», – зауважив Андрій Свищо .

Також він додав, що наразі тривають підготовчі роботи щодо заміни пересічення на вулиці Івана Франка, 66.

Нагадаємо, 17 до 27 серпня у Львові тривають зйомки ігрового національного повнометражного фільму «Я, «Побєда» і Берлін» за книгою Андрія Кузьменка. У зв’язку цим можливі ситуативні затримки в русі електротранспорту (вул. Стрийська 26-48-А, пл. Соборна, 3, вул. Д. Вітовського, 41 – 43, вул. Пекарська, 69, вул. Руська, 1 – 20, вул. Підвальна 6- 17, вул. Шептицьких ) терміном до 10 хвилин на час зйомок кадру фільму.

Прес-служба ЛКП «Львівелектротранс» Ольга Мельник


Дата добавлення: 2020-08-29 21:07:29
Кількість переглядів: 343
Автор: Melnyk Olga