Працівники «Львівелектротранс» взяли участь у прес-конференції для автомобілісток, присвяченій 148 річниці від Дня народження Соломії Крушельницької

Працівники «Львівелектротранс» взяли участь у прес-конференції для автомобілісток, присвяченій 148 річниці від Дня народження Соломії Крушельницької

У Музично – меморіальному музеї Соломії Крушельницької відбулась прес-конференція «Соломія Крушельницька – перша українка за кермом автомобіля». Подія проводилася з нагоди 148 річниці від Дня народження всесвітньо відомої оперної співачки, першої автомобілістки України Соломії Крушельницької.

Організатором заходу виступила громадська організація «Спілка автомобілістів Львівщини». Серед запрошених були водійки різних категорій транспортних засобів. ЛКП «Львівелектротранс» представляли: водійка трамвая Лідія Филипчук та водійка тролейбуса Олександра Холод.

Кожна учасниця прес-конференції поділилася своїм досвідом роботи та пригадала, як стала водієм того чи іншого транспортного засобу.

«Я люблю свою роботу, отримую задоволення, а зараз нам ще й «електрони» нові дали. Їдеш із комфортом, і відчуваєш себе зовсім по-іншому. Люблю вранці виїжджати, коли зима. Ще місто спить, і можна насолоджуватися природою», - розповідає про свою роботу водійка тролейбуса Олександра Холод .

Водійка трамвая, блогерка Лідія Филипчук також розповіла про про професію та роботу зокрема.

«Навчалася заочно в університеті на факультеті журналістики та працювала водієм трамвая. Думала, що тимчасово, рік-два. А так сталося, що надовго. І ця «іскорка» до журналістики сприяла тому, що я почала знімати та вести свій блог на YouTube», - зазначила Лідія Филипчук .

Наприкінці прес-конференції усі учасниці отримали пам’ятні грамоти та подарунки.

Прес-служба ЛКП «Львівелектротранс» Ольга Мельник

Дата добавлення: 2020-09-24 11:09:34
Кількість переглядів: 500
Автор: Melnyk Olga