Тролейбусний маршрут № 22 повертається на вулицю Наукову з 9 грудня 

Тролейбусний маршрут № 22 повертається на вулицю Наукову з 9 грудня 

У зв’язку із завершенням основних робіт в межах проєкту «Реконструкція тролейбусної лінії на вул. Кульпарківській (від вул. Городоцької до вул. Наукової) у м. Львові», тролейбусний маршрут № 22 повертається на вулицю Наукову вже цього четверга, 9 грудня, у тестовому режимі.

На маршруті працюватиме 12 машин з орієнтовним інтервалом 8 хвилин у час пік.


Повноцінно відновлення маршруту слід чекати після реконструкції вулиці Степана Бандери.


Варто зазначити, що Контракт на реконструкцію тролейбусної лінії по вул. Кульпарківській продовжено до кінця лютого 2022 року, з метою демонтажу старих опор, оскільки, до них прикріплені комунікації зовнішніх організацій.


Про проєкт:


30 грудня 2020 року , відбулося підписання Контракту з переможцем тендеру — Об'єднанням компаній ТОВ «Вальво» (Львів, Україна), ТОВ «Магістраль Інжиніринг» (Львів, Україна), ТОВ «Еле-Комп» (Польща), ТОВ «Електротехніка» (Чеська Республіка), на реконструкцію тролейбусної лінії на вул. Кульпарківській (від вул. Городоцької до вул. Наукової) у м. Львові сумою в 2,9 млн.євро. Ці роботи у повному обсязі фінансуються за кредитні кошти ЄБРР. І це вже третій компонент, що реалізовується в рамках проекту «Модернізація громадського тролейбусного транспорту м. Львів».
Контракт включає в себе оновлення 3,4 км контактної мережі для ефективнішої роботи тролейбусних транспортних засобів та передбачає наступне: влаштування фундаменту для нових опор контактної мережі, включно з улаштуванням кабельних вводів для кабелів освітлення, встановлення нових опор контактної мережі, заміну контактного проводу та спецчастин, які забезпечують рух тролейбуса зі швидкістю не менше 40 км/год на усіх ділянках контактної мережі в т. ч. на кривих ділянках, заміну фідерних кабелів, які живлять контактну мережу загальною довжиною 2600 м, яка прокладається в землі, реконструкцію контактної мережі, демонтаж існуючих опор та елементів контактної мережі.


Про контактну мережу:


Тролейбусна контактна мережа по вул. Кульпарківській експлуатується з 1979 року. Протягом 42 років реконструкція на ділянці по вул. Кульпарківській не проводилася, контактна мережа тролейбуса була зношена, що спричиняло часті обриви контактного проводу та затримки руху електротранспорту, відповідно, ЛКП «Львівелектротранс» несло значні збитки.


Згідно Правил експлуатації трамвая та тролейбуса, контактна мережа підлягає заміні кожних 15 років. Також кабельні лінії живлення контактної мережі експлуатувались більше 30 років і потребували заміни. Відповідно, проект «Реконструкції тролейбусної лінії на вул. Кульпарківській (від вул. Городоцької до вул. Наукової) у м. Львові» було включено до проекту ЄБРР«Модернізація громадського тролейбусного транспорту м. Львова».

Дата добавлення: 2021-12-08 10:00:00
Кількість переглядів: 592
Автор: Makovetsky Pavlo