Тролейбус №30 тимчасово міняє маршрут, щоб частково компенсувати незручності через відсутність маршруту № 29

Тролейбус №30 тимчасово міняє маршрут, щоб частково компенсувати незручності через відсутність маршруту № 29

6 квітня 2022 року, зранку, відбудеться пробна обкатка зміненого тролейбусного маршруту № 30. За тимчасовою схемою тролейбуси № 30 курсуватимуть так:

«Університет - Героїв УПА - Любінська – Патона - Ряшівська - Патона - Любінська - Антоновича – Університет». ( детальніше на схемі ).

Після успішного завершення обкатки, тролейбуси уже курсуватимуть з пасажирами. Випуск планується збільшити на дві машини, таким чином на маршруті №30 курсуватиме шість тролейбусів, з орієнтовним інтервалом руху (час пік у будні дні) 10-11 хвилин.

У зв'язку з введенням на усій території України воєнного стану та закриттям тролейбусного маршруту № 29, у ЛКП «Львівелектротранс» було прийняло рішення про оптимізацію тролейбусного маршруту № 30 для того, щоби частково компенсувати незручності через відсутність маршруту № 29.

За період з 1 по 6 квітня включно Службою енергогосподарства (СЕГ) ЛКП «Львівелектротранс» проведені роботи з улаштування контактної мережі тролейбуса на перехресті вулиць Любінська - Виговського. «Роботи виконуються бригадою 1 р-н ККМ у стислі терміни, при важких погодних умовах та під час комендантської години. Окрім цього варто розуміти, що матеріали та спецчастини, які використовуються при будівництві (стрілки, пересічення), демонтовані з вул. Кульпарківської, де нещодавно пройшла реконструкція, попередньо відремонтовані працівниками СЕГ, так як нових спецчастин, у зв'язку з скрутним станом, в країні не має…» - констатували працівники служби.

Дата добавлення: 2022-04-05 14:51:00
Кількість переглядів: 765
Автор: Бачинська Ольга