У Львові громадський транспорт переходить на роботу в режимі спецперевезень

У Львові громадський транспорт переходить на роботу в режимі спецперевезень

У Львові посилили карантинні обмеження, відтак тепер громадський транспорт курсуватиме в режимі спецперевезень. Тож безкоштовний проїзд для пільгових категорій пасажирів призупинено. Такі обмеження діятимуть до 12 квітня.

«Громадський транспорт переходить в режим спецперевезень. До 12 квітня ми скасовуємо всі пільгові перевезення. Транспорт курсуватиме виключно для тих людей, яким необхідно доїхати на роботу, адже попри все, місто має продовжувати функціонувати. Ми сподіваємось на свідомість людей і громадським транспортом будуть користуватись тільки ті, хто їдуть на роботу і з роботи. Люди повинні розуміти, що громадський транспорт — це місце, де можна найскоріше заразитись. І це першочергово мають розуміти люди старшого віку. Тому прошу молодих людей подбати про своїх батьків, дідусів, бабусь і переконайте їх сидіти вдома», — сказав під час брифінгу мер Львова Андрій Садовий .

Також міський голова наголосив на тому, що кількість громадського транспорту зменшувати не будуть, адже відповідно до карантинних обмежень, пасажири мають їздити лише на сидячих місцях.

Джерело: https://city-adm.lviv.ua/news/city/transport/284887-u-lvovi-hromadskyi-transport-perekhodyt-na-robotu-v-rezhymi-spetsperevezen .

Дата добавлення: 2021-03-30 16:03:07
Кількість переглядів: 897
Автор: Melnyk Olga