У Львові змінюється вартість проїзду в електротранспорті: обмін дійсних проїзних документів триває до 10 червня

У Львові змінюється вартість проїзду в електротранспорті: обмін дійсних проїзних документів триває до 10 червня

У четвер, 27 травня , у Львові змінюється вартість проїзду в електротранспорті. Втім, зекономити можна буде, купивши квиток онлайн чи у кіосках, а не лише безпосередньо у водія. Загалом у місті є понад 90 пунктів продажу та 700 терміналів самообслуговування, де можна придбати проїзні квитки.

Як повідомив директор ЛКП «Львівелектротранс» Андрій Свищо , відповідно до рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від 21 травня 2021 року «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському електричному транспорті», з 27 травня вступають у дію нові тарифи на проїзд в електротранспорті.

«Вартість разового квитка у водія становить 10 гривень, пільгового – 5 гривень. Також Ви можете придбати завчасно квитки за зниженою вартістю на зупинках громадського транспорту – в пунктах продажу та терміналах самообслуговування, або через електронні сервіси – QR-код, Приват 24, SMS, Bluetooth та додаток EasyWallet. Вартість придбаного у пункті продажу разового квитка становить 9 гривень, а пільгового для студентів – 4 гривні.

Також вартість разового квитка, придбаного у рухомому складі смартфоном становить 8 гривень 50 копійок. Тому заохочую користуватися безконтактними видами оплати », – зазначив Андрій Свищо .

Окрім цього, він зауважив, що обмін проїзних квитків на нові з доплатою різниці триває до 10 червня за адресою – м. Львів, вул. Сахарова, 2, у відділі зборів ЛКП «Львівелектротранс» на першому поверсі та у квитковому кіоску на вулиці Княгині Ольги (кінцева трамвайного маршруту №3).

Нагадуємо, адреси пунктів продажу, у яких можна придбати квитки та проїзні картки на проїзд у електротранспорті за посиланням .

З будь-яких запитань щодо роботи електротранспорту просимо звертатися на «гарячу» лінію «Львівелектротранс» 0-800-300-055.

Прес-служба ЛКП «Львівелектротранс» Ольга Мельник

Дата добавлення: 2021-05-24 17:00:00
Кількість переглядів: 1174
Автор: Melnyk Olga