У промовідео для «TRAM-EM»-2022 використані фрагменти пісні Kalush Orchestra Stefania

У промовідео для «TRAM-EM»-2022 використані фрагменти пісні Kalush Orchestra Stefania

Уже наступного тижня команда ЛКП «Львівелектротранс» разом із командою КП «Київпастранс» вирушать на Світовий чемпіонат серед водіїв трамваїв « TRAM - EM »-2022 , що відбудеться у місті Лейпциг (Німеччина).

Серед обов’язкових атрибутів презентації команди є відео візитка. Враховуючи те, що німецькі організатори окремо наголосили на тому, що запрошення для міст росії на даний захід скасовано, а більшість заходів будуть присвячені війні у нашій країні з повною підтримкою України і буде «заявою за мир і демократію». Наша команда вирішила не лише демонструвати свої професійні навики, фахові знання та вміння злагоджено працювати, а й скористатися нагодою для висловлення громадянської позиції щодо агресії російської федерації, від якої зараз страждає наша країна.

У сюжет відеоролика закладені як наші будні під час воєнного стану, так і те, ким ми є, і що хочемо сказати колегам з різних міст Європи та світу : Відео за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=IsLC3yHryHM

Нагадаємо, 3 травня, росіяни нанесли масований ракетний удар по Львівській області. Кілька вибухів пролунали в різних частинах Львова. Унаслідок ракетного удару було пошкоджено три електропідстанції та дві насосні підстанції. На об’єктах ЛКП «Львівелектротранс» були знеструмлені дві тягові підстанції, які забезпечують електроживлення контактної мережі у двох районах Львова. Це вже четвертий вибух ракет у Львові від початку повномасштабного вторгнення росії на територію України.

На перегонах водіїв трамвая, які відбуватимуться 19-22 травня 2022 року у місті Лейпциг від ЛКП «Львівелектротранс» свою професійну майстерність демонструватимуть Поплавський Степан та Козак Ірина .

Поплавський Степан Степанович – перший водій трамвая, який освоїв низькопідлоговий п’ятисекційний трамвай. І сьогодні є основним вчителем та наставником для інших водіїв у трамвайному депо (і не лише Львова). Хобі – рибальство. Тіло і характер загартовує у крижаній воді.

Козак Ірина Миколаївна – свою роботу любить понад усе. Із задоволенням ділиться цією любов’ю як інструктор для інших водіїв. Крилата мрія – освоїти керування «залізним птахом» . Сама жартує, що панель керування трамваєм чимось схожа на прибори у літаку.

У 2022 році відбудеться святкування 150-ту річниці запуску трамваю в Лейпцигу . З цієї нагоди комунальне транспортне підприємство LVB (Лейпцизьке транспортне управління) буде приймати Міжнародний трамвайний чемпіонат «TRAM - EM – 2022».

У Львові ж 31 травня 2022 року електричний трамвай перетне позначку 128 років .

«TRAM - EM – 2022». відбудеться одразу після Міжнародного транспортного форуму в Лейпцигу, щорічного міжнародного заходу щодо стратегічних питань перевезень за участю урядових інституцій, бізнесу, дослідників та громади.

З 2012 року Європейський чемпіонат водіїв трамваю зарекомендував себе як щорічна подія в Європі. Раз на рік найкращі водії зустрічаються, аби випробувати себе в різних дисциплінах та визначити переможця.

Вперше такі змагання відбулися в Дрездені, також цей захід проходив в багатьох інших містах: Відні, Брюсселі, Берліні та Санта-Крузі-де-Тенеріфе.

Захід буде транслюватися у всьому світі за допомогою лайф-відеостріму .

Дата добавлення: 2022-05-12 08:44:00
Кількість переглядів: 315
Автор: Бачинська Ольга