З 14 лютого у львівських трамваях розпочинається тестування режиму економії опалення у салонах «Збережемо тепло разом»

З 14 лютого у львівських трамваях розпочинається тестування режиму економії опалення у салонах «Збережемо тепло разом»

Для забезпечення економії витрат на опалення салону трамвайних вагонів КТ4- D (Берлін) та марки «Електрон» (у тому числі, які будуть поставлені в 2022р.) та комфортного перевезення пасажирів у «зимовий» період з 14 лютого по 31 березня триватиме тестування режиму персоналізованого відкривання-закривання дверей « Збережемо тепло разом ».

Доступ на відкривання дверей у трамваях, де це передбачено, водії ЛКП «Львівелектротранс» надаватимуть пасажирам постійно, окрім годин пік в будні дні (з 7:00 по 10:00 та з 16:00 по 20:00), а також ситуативно в залежності від наявності пасажирів на зупинках.

Про те як це працює дивіться у коротенькому відео. https://youtu.be/St93W0x9X1U

«Ми звертаємося до наших пасажирів з проханням бути уважними та доброзичливими до окремих категорій, таких як люди поважного віку, діти та гості нашого міста, які можуть не зразу зорієнтуватися, як діяти на зупинках або у салоні під час користування львівськими трамваями у «непікові» години.

Не секрет, що львів’яни довгі століття вирізняються традиційним доброзичливим ставленням, увагою та повагою до інших, тому дуже розраховуємо на їх допомогу. Саме цьому акція називається «Збережемо тепло разом», адже окрім звичних для цивілізованого світу режимів для економії тепла у салоні громадського транспорту, є нагода зробити для когось добру справу та забезпечити гарний настрій…» -- підсумовує Оля Бачинська, фахівець зв’язків з громадськістю та пресою ЛКП «Львівелектротранс».

Увімкнення у львівському електротранспорті регулюється внутрішнім документом, а саме Наказом №278 від 25.10.2021 "Про опалення салонів тролейбусів та трамваїв у осінньо-зимовий період часу. Зокрема, згідно з пунктом 1.3. опалення вмикає водій трамвая чи тролейбуса «при зниженій температурі довкілля до -2 градуси і нижче», усі водії ознайомлені з цим наказом, додатково проводяться контрольні перевірки щодо його дотримання.

Нагадаємо, що наприкінці 2019 року на підприємстві вже намагалися ввести такі зміни, однак через посилені заходи, пов’язані із пандемією «Covid-19», проєкт згорнули.

Попри те, що зараз і трамваї і тролейбуси обладнані санітайзерами, не зайвим є нагадування про дотримання усіх правил карантину: масковий режим та загальні правила гігієни під час пандемії.

Дата добавлення: 2022-02-09 10:05:00
Кількість переглядів: 348
Автор: Makovetsky Pavlo