Відповідно до рішення виконавчого комітету «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському електричному транспорті», прийнятого 10 січня 2020 року, вартість разової поїздки в трамваях та тролейбусах становитиме:

  • якщо квиток придбаний у кіоску чи через електронні додатки (QR-коди приват 24, SMS квитки, Bluetooth квитки, термінали самообслуговування EasyPay): звичайний – 6 грн, пільговий – 3 грн. Ціна квитка для перевезення багажу – 7 грн
  • якщо квиток придбаний у водія : звичайний – 7 грн, пільговий – 3 грн 50 коп. Ціна квитка для перевезення багажу – 7 грн

Відповідно, придбавши місячний абонемент та здійснюючи по дві поїздки у будень (44 поїздки на місяць), вартість разового проїзду становитиме 3 грн 60 коп. Водночас, якщо здійснювати 60 поїздок на місяць, маючи абонемент, вартість разового проїзду становитиме лише 2 грн 60 коп.

Вартість 30-денної проїзної картки не змінюється — 160 грн. Придбати 30-денний проїзний абонемент можна у кіосках з пресою, за допомогою додатку Приват24 та на сайті продажу квитків: https://tickets.lvivelectrotrans.com.ua/ . Вартість 30-денного проїзного на сайті – 150 грн (дійсній при наявності документу, що засвідчує особу).

Відповідно, якщо мешканець здійснює 44 поїздки в місяць, вартість разового проїзду для нього становитиме 3 грн 60 коп., а при 60 поїздках — 2 грн 60 коп.

Перелік категорій, що мають право пільгового проїзду не змінюється. Усі особи, які мають право, відповідно до чинного законодавства України, на безкоштовний проїзд, а також пенсіонери за віком, учні шкіл та особи з інвалідністю 3-ої групи, продовжуватимуть їздити безкоштовно у трамваях і тролейбусах Львова.

Штраф за безквитковий проїзд становить 140 грн.

Пасажири мають право обміняти заздалегідь придбані квитки на актуальні з доплатою у відділі зборів ЛКП «Львівелектротранс» за адресою: м. Львів, вул. Сахарова 2. Здійснити обмін можна з 15 до 22 січня 2020 року у робочий час.