За фактом ситуації, яка трапилася під час перевірки проїзних документів у трамваї, призначено службову перевірку

За фактом ситуації, яка трапилася під час перевірки проїзних документів у трамваї, призначено службову перевірку

Нещодавно у мережі з’явилося відео про ситуацію контролерів із пасажирами. Інцидент трапився, 6 вересня, у трамвайному маршруті №6.

Як повідомив начальник відділу контролю ЛКП «Львівелектротранс» Володимир Кілко , у контролера, який здійснював перевірку проїзних документів взято пояснення. За його словами, він виявив пасажирку без квитка та попросив оплати штраф, відповідно до правил користування міським електричним транспортом. Проте інші громадяни почали за неї заступатися, спровокувавши конфліктну ситуацію.

«Станом на сьогодні, в ЛКП «Львівелектротранс» за фактом ситуації у трамваї призначена службова перевірка. Підприємство звернулося з цього приводу у Львівське районне управління поліції, яке проведе перевірку та надасть правову оцінку цій ситуації.

Закликаємо мешканців завчасно купувати проїзні документи, компостувати у доступний спосіб та дотримуватися встановлених правил», – зазначив Володимир Кілко .

Нагадуємо, щодо видів оплати проїзду можна ознайомитися на офіційному сайті підприємства у рубриці «Квитки» . А для звернень та пропозицій працює щоденна безкоштовна «гаряча» лінія ЛКП «Львівелектротранс» за номером 0-800-300-055 та e-mail: hotline@let.org.ua .

Прес-служба ЛКП «Львівелектротранс» Ольга Мельник

Дата добавлення: 2021-09-08 12:02:00
Кількість переглядів: 1008
Автор: Melnyk Olga