З понеділка у Львові починає діяти мультимодальний квиток на 7 днів у межах Європейського тижня мобільності

З понеділка у Львові починає діяти мультимодальний квиток на 7 днів у межах Європейського тижня мобільності


Щорічно Львів долучається до Європейського тижня мобільності – загальноєвропейської ініціативи, спрямованої на поліпшення навколишнього природного середовища та умов життя в громадах. Захід заохочує місцеву владу європейських країн запроваджувати та підтримувати сталий розвиток транспорту та спонукати мешканців спробувати альтернативні види транспорту.

Зокрема, 14 до 22 вересня, львів’яни та гості міста матимуть можливість придбати мультимодальний квиток за 125 грн. – 7-денний абонемент на проїзд у трамваях, тролейбусах. Також, разом із цим, додатково отримають промокод на користування сервісами прокатів Некстбайк Україна і електросамокатів E-wings .

Придбати єдиний тижневий абонемент на проїзд у електротранспорті, з промокодами до сервісів, можна вже зараз на сайті: https://tickets.lvivelectrotrans.com.ua/ .

Довідково:

Гаслом Європейського тижня мобільності – 2020 є « Пересування без шкоди для довкілля! », яке спонукає громаду замислитися над тим, як транспорт впливає на якість міського повітря.

Водночас, мультимодальність сприяє комбінуванню різних способів пересування містом в межах одного переміщення або впродовж дня, в залежності від того, який спосіб є доречний в тому чи іншому випадку. Наприклад, використання мультимодального квитка дозволяє поєднувати трамвай чи тролейбус з електросамокатом чи велосипедом.

ЄТМ у Львові організовує Львівська міська рада спільно з КУ Інститут міста та проєктом TUMIVolt – міська мобільність з відновлювальної енергетики Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) , що стартував в кінці минулого року у Львові.

Партнери заходів: ЛКП « Львівелектротранс », сервіси прокату електросамокатів E-wings та велосипедів Nextbike , веломагазин Команчеро, крамничка Zero waste, Альтернативна кава, магазин-майстерня Рихт, бренд вуличного одягу Rayon.

Прес-служба ЛКП «Львівелектротранс» Ольга МельникДата добавлення: 2020-09-12 16:09:54
Кількість переглядів: 346
Автор: Melnyk Olga