На Різдвяні свята у львівських трамваях та тролейбусах звучатимуть колядки, щедрівки та тематичні пісні

На Різдвяні свята у львівських трамваях та тролейбусах звучатимуть колядки, щедрівки та тематичні пісні

З 18 грудня 2021 року по 14 січня 2022 року у аудіо системі оповіщення пасажирів у трамваях та тролейбусах Львова лунатимуть колядки, щедрівки та різдвяні композиції: Національної академічної хорової капели «Дударик» та її колядничих гуртів (які складаються як і з дійсних, так і з колишніх учасників капели), гурту «Пікардійська терція», виконавців: Соломії Чубай, Оксани Мухи, Іллі Найди та Павла Табакова.

Оскільки проєкт є соціального характеру, і трактується як соціальна аудіореклама, яка має на меті не лише популяризацію українського музичного контенту та традиції національного святкування новорічних та Різдвяних свят, а й моральну підтримку та консолідацію внутрішніх духовних ресурсів пасажирів електротранспорту у такий нелегкий час пандемії, – усі виконавці не лише надали офіційний дозвіл, а й відмовилися від роялті (виплати авторської винагороди).
«Попри втрати рідних та страх перед новими викликами, ми хочемо нагадати, що нас єднає, нагадати про християнські цінності та надію, які нам дарують ці свята,» – зазначила фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ЛКП «Львівелектротранс» Оля Бачинська.

Зазначимо, що колядки у львівських трамваях та тролейбусах звучатимуть восьмий рік поспіль.


Перший дозвіл на використання музичних творів ЛКП «Львівелектротранс» у 2014 році надав Микола Лукич Кацал – український хоровий диригент, народний артист України, лауреат Шевченківської премії, почесний громадянин Львова (2011), на той момент директор-художній керівник Національної академічної хорової капели «Дударик». Хорова капела «Дударик» створена 17 жовтня 1971 року (50 років тому) при Українському музично-хоровому товаристві саме Миколою Кацалом.

Дата добавлення: 2021-12-17 10:40:00
Кількість переглядів: 558
Автор: Makovetsky Pavlo