Перший львівський тролейбус із автономним ходом може пройти сертифікацію вже на початку липня

Перший львівський тролейбус із автономним ходом може пройти сертифікацію вже на початку липня

Ініціатором нестандартної наради по погодженню технічних умов для тролейбуса з автономним ходом «у польових умовах» стали одразу два підприємства Концерну «Електрон» - ТоВ «Завод Електронмаш та телевізійний» завод «Електрон» (який зараз переорієнтувався на виготовлення електроніки для транспорту).

Форматом наради стало тестування тролейбуса №168, який доукомплектовано додатковою батареєю для автономного ходу. Разом із технічними працівниками ЛКП «Львівелектротранс» тролейбус здійснив свій перший тестовий рейс із території заводу до управління на Сахарова, далі вулицею Вітовського через площу Франка на Стрийську, розвернувся на парковці гіпермаркету «Ашан» і попрямував до старого трамвайного депо на Городоцькій. Цікаво, що майже 70 років тому із цієї територій виїхав на лінію перший львівський тролейбус.

Оновлений тролейбус №168 став важчим на 750 кг, та має на 3 сидіння для пасажирів менше. Проте він зможе проїхати автономним ходом 20 км, а для відновлення сил буде потребувати лише 3 години підзарядки.