До кінця дня у Львові відновлять рух усього електротранспорту

До кінця дня у Львові відновлять рух усього електротранспорту

Наразі лише трамвайні маршрути №6 та №9 не відновили роботу за звичними напрямами. Однак, як повідомила заступниця міського голови з питань ЖКГ Ірина Маруняк, завтра вранці увесь міський електротранспорт працюватиме.

«Відновили рух 2-го та 8-го трамваїв, щойно запустили трамвай №4, що курсує в напрямі залізничного вокзалу. Також завершуємо роботу по 3-му маршруту, де прибрали повалене на вул. Сахарова дерево та відновили контактну мережу. Зараз працюємо над відновленням руху 6-го та 9-го трамваїв, які також не курсують через повалені дерева», – розповів головний інженер ЛКП «Львівелектротранс» Володимир Ковалів.

Нагадаємо, сьогоднішня негода знову спричинила повалення дерев, пориви на лініях електропередач, підтоплення, пошкодження дахів. У зв’язку з цим, аварійні бригади комунальних служб працюватимуть вночі, щоб максимально ліквідувати наслідки стихії.Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/city/transport/286582-do-kintsia-dnia-u-lvovi-vidnovliat-rukh-usoho-elektrotransportu

Дата добавлення: 2021-06-30 22:20:00
Кількість переглядів: 436
Автор: Makovetsky Pavlo