Двоє львівських водіїв поїдуть на Міжнародний трамвайний чемпіонат «TRAM-EM – 2022»

Двоє львівських водіїв поїдуть на Міжнародний трамвайний чемпіонат «TRAM-EM – 2022»

« Ми з великим співчуттям слідкуємо за жахливою війною у вашій країні. Нам сумно та ми приголомшені тим, що відбувається і нам важко підібрати потрібні слова. Наші думки з вами та вашими родинами, і ми сподіваємося, що російська агресія скоро закінчиться … – такими словами починається спільний лист-запрошення комітету Міжнародного трамвайного чемпіонату « TRAM - EM – 2022» від імені генерального директора Leipziger Verkehrsbetriebe (LVB) Пітера Мюллер-Маршхаузена та президента TRAM-EM Віланда Штумпфа.

Окремо німецькі колеги наголосили: « Зверніть увагу, що запрошення для міст росії на даний захід скасовано. Наша подія буде присвячена війні у Вашій країні з повною підтримкою України і буде заявою за мир і демократію

На перегонах водіїв трамвая, які відбуватимуться 19-22 травня 2022 року у місті Лейпциг від ЛКП «Львівелектротранс» свою професійну майстерність демонструватимуть Поплавський Степан та Козак Ірина.

Поплавський Степан Степанович

  • Перший водій трамвая, який освоїв низькопідлоговий п’ятисекційний трамвай «Електрон». І сьогодні є основним вчителем та наставником для інших водіїв у трамвайному депо (і не лише Львова).
  • До телекамер йому не звикати. Адже коментарі для медіа для нього звична справа. В останньому відео про перший з десяти низькопідлогових трамваїв марки «Електрон», саме він є головним героєм, бо техніка оживає лише у руках професіоналів.
  • Хобі – рибальство. Тіло і характер закаляє у крижаній воді. Витримка та стійкість на змаганнях гарантовані!

Козак Ірина Миколаївна

  • Свою роботу любить понад усе. Із задоволенням ділиться цією любов’ю як інструктор для інших водіїв.
  • Крилата мрія – освоїти керування «залізним птахом». Сама жартує, що панель керування трамваєм чимось схожа на прибори у літаку.
  • Хобі – настільний теніс. З дитинства серйозно цим займалась, але при виборі «професії життя» надала перевагу водінню трамвая. Отже, швидкість і реакція на змаганнях гарантовано!

Трамвай на вулицях Лепцига. Світлина: Олександр Шутюк http://urbanua.org/dosvid/zakordonni-pryklady/151

У 2022 році відбудеться святкування 150-ту річниці запуску трамваю в Лейпцигу. З цієї нагоди комунальне транспортне підприємство LVB (Лейпцизьке транспортне управління) буде приймати Міжнародний трамвайний чемпіонат « TRAM - EM – 2022» .

Захід відбудеться одразу після Міжнародного транспортного форуму в Лейпцигу, щорічного міжнародного заходу щодо стратегічних питань перевезень за участю урядових інституцій, бізнесу, дослідників та громади.

З 2012 року Європейський чемпіонат водіїв трамваю зарекомендував себе як щорічна подія в Європі. Раз на рік найкращі водії зустрічаються, аби випробувати себе в різних дисциплінах та визначити переможця.

Вперше такі змагання відбулися в Дрездені, також цей захід проходив в багатьох інших містах: Відні, Брюсселі, Берліні та Санта-Крузі-де-Тенеріфе.

Зі сторони громади ця подія викликає великий інтерес, тому очікувана аудиторія в місті складає 10 000 осіб. Європейський чемпіонат водіїв трамваю , який пройде в Лейпцигу за участю команд з інших країн, вперше пройде як світовий чемпіонат . Захід буде транслюватися у всьому світі за допомогою лайф-відеостріму.

Дата добавлення: 2022-04-04 10:46:00
Кількість переглядів: 623
Автор: Бачинська Ольга