ЛКП «Львівелектротранс» готове до роботи в зимовий період 2020-2021 років

ЛКП «Львівелектротранс» готове до роботи в зимовий період 2020-2021 років

Керівництвом ЛКП «Львівелектротранс» проведено моніторинг стану готовності всіх підрозділів підприємства до роботи в зимовий період.

Як зазначив директор ЛКП «Львівелектротранс» Андрій Свищо , підприємство повністю готове до роботи в зимовий період 2020-2021 років.

«Насамперед відновлений та підготовлений спеціальний рухомий склад, призначений для очистки та посипання доріг, з метою експлуатації трамвайних колій та контактної мережі в період снігопадів чи ожеледиці. Для комфорту наших пасажирів, ми перевірили системи опалення в рухомому складі трамваїв і тролейбусів, всі вони справно працюють. Також, у виробничих приміщеннях ЛКП вже ввімкнули опалення. Отже, ми забезпечимо якісне і комфортне пересування пасажирів електротранспорту, а також комфортні умови праці для наших водіїв», – наголосив Андрій Свищо .

Головний інженер ЛКП «Львівелектротранс» Володимир Ковалів каже, коли змінюються погодні умови електротранспорт переходить на посилений режим роботи, відтак готовність снігоприбиральної та іншої спецтехніки техніки є вкрай важливою.

«У зимовий період служба колії ЛКП «Львівелектротранс» найперше обробляє піскосумішшю стрілки та стрілочні переводи трамвайних колій. На підприємстві є у наявності: 3 трактори та 3 одиниці снігоприбиральної техніки на базі трамвайних вагонів, які обладнані щітками для очищення снігу на відокремлених трамвайних коліях. Також на ділянках, де трамвайні колії суміщені з дорожнім полотном, на якому здійснюється автомобільний рух, очищення проводять шляхо-ремонтні підприємства районних адміністрацій міста Львова», – зазначив Володимир Ковалів .

При погіршенні погодних умов просимо водіїв автомобілей бути уважними на дорозі, особливо у першій половині дня та темну пору доби; дoтримувaтися елементaрних прaвил безпечнoї пoведінки нa aвтoшляхaх, а також надавати перевагу в русі електротранспорту відповідно до правил дорожнього руху.

Окрім цього, просимо із розумінням поставиться пасажирів через можливі затримки в русі, не з причин підприємства. А у разі будь-яких запитань звертайтеся на «Гарячу» лінію ЛКП «Львівелектротранс» за безкоштовним номером 0-800-300-055 . Оператор оперативно передасть Ваше звернення для реагування у відповідний структурний підрозділ підприємства.

Прес-служба ЛКП «Львівелектротранс» Ольга Мельник


*Фото Романа Балука


Дата добавлення: 2020-11-28 09:11:00
Кількість переглядів: 468
Автор: Melnyk Olga