ЛКП «Львівелектротранс» просить автовласників дотримуватися правил дорожнього руху

ЛКП «Львівелектротранс» просить автовласників дотримуватися правил дорожнього руху

В Україні з 17 до 23 травня триває Тиждень безпеки дорожнього руху, який проводиться у ці дні в усьому світі. ЛКП «Львівелектротранс» також підтримує цю ініціативу.

Начальник служби безпеки руху ЛКП «Львівелектротранс» Андрій Богуш розповів, що від початку року вже трапилось 350 дорожньо-транспортних пригод, які вплинули на рух усього електротранспорту міста Львова. Зокрема, через ДТП зафіксовано простоїв – 189 год 48 хв. Також 294 випадки неналежного паркування, з простоєм електротранспорту – 262 год 20 хв.

«Просимо автовласників дотримуватися правил дорожнього руху та не нехтувати ними. Пам’ятайте, що на Вас чекають вдома рідні та близькі. Дбаючи про свою безпеку – ми дбаємо й про інших!», – підкреслив Андрій Богуш .

Додамо, що в ЛКП «Львівелектротранс» в межах Тижня безпеки дорожнього руху відбудуться наради, зустрічі колективів структурних підрозділів, бесіди із водіями трамвая та тролейбуса щодо здійснення пасажирських перевезень, якості надання послуг, дотримання вимог законодавства про автомобільний транспорт, інструктажі з водіями для попередження ДТП тощо.

Прес-служба ЛКП «Львівелектротранс» Ольга Мельник

Дата добавлення: 2021-05-12 10:05:46
Кількість переглядів: 723
Автор: Melnyk Olga