«Маємо дбати про культуру паркування та поважати всіх учасників дорожнього руху», – Андрій Свищо

«Маємо дбати про культуру паркування та поважати всіх учасників дорожнього руху», – Андрій Свищо


Сьогодні електротранспорту знову завдано збитків. А все тому, що на вулиці Русових, 6, понад годину був незаконно припаркований автомобіль, який перешкоджав руху трамваїв. І, на жаль, таких випадків стає все більше, особливо у час складних погодних умов.

Директор ЛКП «Львівелектротранс» Андрій Свищо розповідає, за інформацією служби логістики та організації руху від початку лютого трапилося 55 ДТП не з вини підприємства: 38 випадків з простоєм трамваїв 17 год 49 хв. та 17 – з простоєм тролейбусів 7 год 39 хв. Також проведено евакуацію 90 незаконно припаркованих автомобілей як на колії, так і на її відокремлених ділянках. Відтак, простій трамваїв в лютому становить 44 год 06 хв , а тролейбусів – 14 год 14 хв . Таким чином, завдано підприємству збитків на суму орієнтовно 200 тис. грн.

«Маємо дбати про культуру паркування та поважати всіх учасників дорожнього руху. На жаль, поки статистичні дані показують інше. Вранці, незаконні паркування були не лише на вулиці Русових, а й впродовж дня на вулиці Личаківській, неподалік Винниківського ринку, Підвальній, Торф’яній, Нечуя-Левицького та Листопадового Чину. Тому, вкотре звертаюся з проханням до автовласників, не перешкоджати руху електротранспорту, дотримуватися правил дорожнього руху та надавати перевагу в русі», – підкреслив Андрій Свищо .

Прес-служба ЛКП «Львівелектротранс» Ольга Мельник


*Фото Служби безпеки руху ЛКП «Львівелектротранс»