Мер Львова розповів про плани щодо закупівлі нового транспорту для міста

Мер Львова розповів про плани щодо закупівлі нового транспорту для міста

Львів робить ставку на електротранспорт. Таку позицію озвучив під час огляду відремонтованого депо на вул. Промисловій мер міста Андрій Садовий. Відтак, у планах - закупівля 10 нових трамваїв, 250 електробусів та 100 тролейбусів з автономним ходом.

«Ми плануємо, що нові трамваї вже наступного року почнуть виходити на наші колії у Львові. Ми маємо за мету - робити Львів містом, де буде електротранспорт. У нас у планах є 250 електробусів, 100 тролейбусів з автономним ходом, 10 трамваїв, які зараз робить «Електрон». Роботи дуже багато, львів‘яни, я думаю, це оцінять, бо важливо, щоб мешканці мали комфорт. Більшість цих проектів в реформі транспорту є можливою завдяки співпраці з ЄБРР.

На сьогодні є фінальний проект прототипу електробуса, яким займається «Електрон». Коли він вже вийде на вулиці міста, ми тоді будемо робити замовлення, бо пропозицій сьогодні є дуже багато. Сьогодні ми можемо купити китайські, турецькі, а я хочу, щоб ми купували українські, а для цього треба мати терпіння. Ми могли купити 100 білоруських автобусів, але кошти б заробили білоруси. Я хочу, щоб ми мали робочі місця в Україні, щоб гроші лишались тут, і податки сплачувались у наш бюджет. Яка підтримка від держави? Очікуємо. Львів чітко тримає свою українську позицію. Кошти в бюджеті будуть, бо ми ці закупівлі будемо робити у 2022-24 роках. Звичайно, ми ці кошти будемо передбачати», - розповів мер Львова Андрій Садовий .

Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/city/transport/287969-mer-lvova-rozpoviv-pro-plany-shchodo-zakupivli-novoho-transportu-dlia-mista

Дата добавлення: 2021-09-13 14:31:00
Кількість переглядів: 606
Автор: Melnyk Olga