На перехресті вулиць Кульпарківська – Наукова автомобіль зруйнував опору контактної мережі: рух відновлено у звичному режимі

На перехресті вулиць Кульпарківська – Наукова автомобіль зруйнував опору контактної мережі: рух відновлено у звичному режимі


Сьогодні, 20 листопада о 02:40, на перехресті вулиць Кульпарківська – Наукова, внаслідок дорожньо-транспортної пригоди зруйновано опору контактної мережі. Водій автомобіля Honda CR - V не впорався із керуванням, відтак, здійснив наїзд на електроопору ЛКП «Львівелектротранс».

«Завдяки злагодженим діям працівників поліції, служб безпеки руху та енергогосподарства ЛКП «Львівелектротранс», вдалось оперативно усунути наслідки події та відновити рух електротранспорту. Станом на зараз, тролейбусні маршрути курсують у звичному режимі», – каже директор ЛКП «Львівелектротранс» Андрій Свищо .

Також він наголошує, що водіям транспортних засобів потрібно бути обережними на дорозі, дотримуватися правил дорожнього руху та враховувати дорожні знаки на ділянках, де діє обмеження швидкості руху.

«На жаль, такі випадки трапляються часто, зокрема у серпні цього року була зруйнована опора на перехресті вулиць Антоновича – Залізняка. Тому, дорогі водії, вчасно переходьте на зимові шини, уважно слідкуйте за ситуацією на дорогах та пам’ятайте, що на Вас чекають вдома рідні та близькі!», – зауважує Андрій Свищо .

Опісля ДТП контактну мережу під’єднано до іншої опори, рух здійснюється на усіх тролейбусних маршрутах відповідно до графіку руху.

Прес-служба ЛКП «Львівелектротранс» Ольга Мельник


Дата добавлення: 2020-11-20 10:11:23
Кількість переглядів: 362
Автор: Melnyk Olga