«Оновлення рухомого складу – це пріоритетний напрямок ЛКП «Львівелектротранс», – Андрій Свищо

«Оновлення рухомого складу – це пріоритетний напрямок ЛКП «Львівелектротранс», – Андрій Свищо

У соціальній мережі Facebook з’явилися дописи щодо неналежного випуску, несправності та обслуговування рухомого складу, що не відповідає дійсності. Загалом у 2020 році було введено в експлуатацію 50 нових тролейбусів типу «Електрон» Т19102, які закуплені за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку (10 у 2019 та 40 у 2020 році).

Як зауважує директор ЛКП «Львівелектротранс» Андрій Свищо , це нові низькопідлогові тролейбуси, адаптовані для маломобільних груп населення, обладнані сучасними системами керування, кондиціювання, підрахунку пасажиропотоку, GPS-трекінгу тощо.

«Оновлення рухомого складу – це пріоритетний напрямок ЛКП «Львівелектротранс». Окрім закупівлі нових 50 тролейбусів, також цього року наше підприємство капітально відремонтувало 9 тролейбусів (з них проведено капітально-відновлювальний ремонт – 3 одиниць; капітальний ремонт – 1 одиниці та середній ремонт – 5 одиниць).

Окрім цього, капітально відремонтовано 23 трамвая, з них капітальний ремонт проведено – 16 одиниць та середній ремонт – 7 одиниць», – розповідає Андрій Свищо .

Станом на сьогодні в ЛКП «Львівелектротранс» зменшилася кількість технічних заїздів на день: в середньому з 12 у 2018-2019 році до 2-3 – у 2020 році. Перед випуском на лінію весь електротранспорт Львова проходить технічний огляд.

«Відповідно до випуску щоденно вулицями Львова курсує 86 трамваїв та 69 тролейбусів. Ми постійно дбаємо над покращенням якості обслуговування, випускаємо нових водіїв, оновлюємо та капітально відновлюємо весь рухомий склад.

Щодо низькопідлогових трамваїв «Електрон», що були закуплені та експлуатуються нашим підприємством, то станом на сьогодні, згідно регламентів обслуговування, 4 трамвайні вагони зупинені на середній ремонт, тому згідно виробничих планів завершимо ремонтні роботи до 31 січня 2021 року. Два трамвайні вагони знаходяться в депо з причини ДТП, що трапилася не з вини підприємства, які плануємо відновити до 28 грудня 2020 року. Решта вагонів експлуатуються в повному обсязі. Відтак, підприємство на 100% виконує всю заплановану транспорту роботу», – додав Андрій Свищо .

Прес-служба ЛКП «Львівелектротранс» Ольга Мельник

Дата добавлення: 2020-12-24 15:12:37
Кількість переглядів: 864
Автор: Melnyk Olga