Працівники відділу контролю ЛКП «Львівелектротранс» –допомагають громадськості

Працівники відділу контролю ЛКП «Львівелектротранс» –допомагають громадськості


Наприкінці минулого тижня, працівники відділу контролю ЛКП «Львівелектротранс» проводячи перевірку проїзних документів виявили двох осіб, які потребували надання допомоги.

Так, 22 січня о 18:34 у тролейбусному маршруті № 33 контролер ЛКП «Львівелектротранс» Володимир Гринчишин виявив жінку, яка втратила пам’ять і не знала, де живе. Проте, завдяки оперативному повідомленню інформації через соціальні мережі та небайдужим активістам було знайдено контакт невістки бабусі.

«Щасливе закінчення історії з бабусею! Мені написала дівчинка на вайбер інформацію, яку вона знайшла про бабусю. А саме адресу і телефон невістки старенької. Я перетелефонував, все розповів куди стареньку повезли і по неї одразу поїхали син і дочка! Це чудово. Не будьте байдужими до подібних випадків. Інтернет дійсно має силу», – написав на своїй сторінці у Facebook Володимир Гринчишин .

Також цього ж дня контролери ЛКП «Львівелектротранс», перевіряючи проїзні документи у трамваї, виявили 13-річну пасажирку, яка потребувала домедичної допомоги.

Як повідомили працівники відділу контролю – Владислав Демковський та Христина Тимощенко , вони допомогли дитині отямитися та викликали «швидку». Школярка розповіла контролерам про інцидент, але не пам’ятала як познайомилася з невідомими людьми, які вчинили так із нею.

«Медики оперативно прибули на місце події та констатували ймовірний стан алкогольного сп’яніння. Опісля за дівчинкою приїхала мати», – зазначили працівники відділу контролю ЛКП «Львівелектротранс» .

Нагадаємо, у жовтні 2020 року, бригадир групи контролерів відділу контролю ЛКП «Львівелектротранс» Андрій Фок , разом із колегами – Юрієм Габою та Володимиром Гринчишиним надали домедичну допомогу підлітку, який постраждав внаслідок ДТП та привезли додому. А контролер Іван Мисьо знайшов на трамвайній зупинці гаманець та повернув його власниці.

Прес-служба ЛКП «Львівелектротранс» Ольга Мельник

Дата добавлення: 2021-01-25 12:01:07
Кількість переглядів: 654
Автор: Melnyk Olga