Працівники відділу контролю ЛКП «Львівелектротранс» запобігли незаконному масовому продажу проїзних квитків

Працівники відділу контролю ЛКП «Львівелектротранс» запобігли незаконному масовому продажу проїзних квитків

Сьогодні, 1 грудня, на зупинці Старий Ринок працівники відділу контролю ЛКП «Львівелектротранс» виявили незаконний продаж квитків на проїзд у львівському електротранспорті.

Як повідомили у відділі контролю, вилучено всього 71 квиток. На своє виправдання порушник сказав, що продає квитки на зупинці, бо він підприємець, і працює на «Львівелектротранс».

У відділі кадрів ЛКП «Львівелектротранс» інформацію заперечили, вказана особа, жодним чином не пов’язана з підприємством, не перебуває у трудових відносинах як фізична особа та немає договорів, як ФОП. Відтак, порушника було доставлено у Галицький ВП для з’ясування обставин, де на нього був складений протокол про несанкціоновану торгівлю.

Враховуючи вищезазначену ситуацію, просимо громадян у подібних випадках, продажу квитків невідомою особою, повідомляти поліцію за номером 102 або підприємство за номером «Гарячої» лінії 0-800-300-055.

Нагадаємо, перелік пунктів продажу, де можна придбати квитки та картки для проїзду у трамваї або тролейбусі знаходиться за посиланням: https://let.org.ua/uk/ticket-sales-locations?tickets=1

Ольга Мельник, прес-служба ЛКП «Львівелектротранс»

Дата добавлення: 2020-12-01 17:12:14
Кількість переглядів: 556
Автор: Melnyk Olga