Роботи по проекту «Реконструкція тролейбусної лінії на вул. Кульпарківській (від вул. Городоцької до вул. Наукової) у м. Львові» виконано на 87%

Роботи по проекту «Реконструкція тролейбусної лінії на вул. Кульпарківській (від вул. Городоцької до вул. Наукової) у м. Львові» виконано на 87%

Завдяки проекту реконструкції тролейбусної лінії вул. Кульпарківської за кошти ЄБРР проведено капітальний ремонт контактної мережі тролейбуса та замінено контактний провід, опори та спецчастини з використанням європейських матеріалів фірми «Електролайн». У тому числі проведено капітальний ремонт трьох кабельних ліній живлення, які живлять контактну мережу вул. Кульпарківської. Це забезпечить надійне та безперебійне живлення контактної мережі тролейбуса, і запобігатиме затримкам у русі. Контактна мережа тролейбуса збудована за європейськими стандартами, що дає можливість збільшити термін експлуатації та зменшує витрати на обслуговування даної мережі.


Довідка:


Загальна протяжність контактної мережі тролейбуса у Львові становить 132,71 км, з яких 58,3 км не відповідає нормам згідно технічного огляду ДП «Київська державна регіональна технічна інспекція міського електротранспорту».
Реконструкція на ділянці по вул. Кульпарківській не проводилася сорок два роки. Контактна мережа тролейбуса на цій ділянці була зношена, що спричиняло часті обриви контактного проводу та затримки руху електротранспорту.
Контактна мережа тролейбуса ЛКП «Львівелектротранс» по вул. Кульпарківській експлуатується з 1979 року
Згідно Правил експлуатації трамвая та тролейбуса, контактна мережа підлягає заміні кожних 15 років.

Дата добавлення: 2021-11-18 13:25:00
Кількість переглядів: 279
Автор: Makovetsky Pavlo