Ще 200 працівників «Львівелектротрансу» підвищили знання з домедичної допомоги, завдяки співпраці з Мальтійською Службою Допомоги України

Ще 200 працівників «Львівелектротрансу» підвищили знання з домедичної допомоги, завдяки співпраці з Мальтійською Службою Допомоги УкраїниСьогодні представники Мальтійської Служби Допомоги України передали ЛКП «Львівелектротранс» комплект засобів медичного захисту для працівників підприємства в рамках реалізації проєкту «Підтримка anty COVID19 заходів у 4 областях України». Також в межах цього проєкту, упродовж серпня – грудня, 200 працівників підприємства безкоштовно навчалися надавати домедичну допомогу.

Від усього колективу директор ЛКП «Львівелектротранс» Андрій Свищо подякував заступниці директора Мальтійської Служби Допомоги у Львові Марії Панчак , за здобуті знання та навички, які є дуже корисними в роботі для кожного працівника.

«Ми щиро вдячні як за методичну, так практичну допомогу. Обіцяємо використати засоби індивідуального захисту за належністю», – сказав Андрій Свищо.


Зазначимо, що у 2020 році завдяки співпраці ЛКП «Львівелектротранс» з Мальтійською Службою Допомоги України, а також Львівським обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, загалом понад 400 працівників ЛКП «Львівелектротранс» підвищили свої знання з домедичної допомоги. Усі навчання та майстер-класи відбувалися з дотриманням карантинних обмежень.

Прес-служба ЛКП «Львівелектротранс» Ольга Мельник

Дата добавлення: 2020-12-23 16:12:15
Кількість переглядів: 664
Автор: Melnyk Olga