Цьогоріч, 31 травня, виповнюється 126 років як у Львові поїхав перший електричний трамвай. У зв’язку із запровадженням карантинного режиму та скасуванням масових заходів, ЛКП «Львівелектротранс» пропонує можливість долучитись до святкування всім охочим, залишаючись у своїх домівках.

У неділю, 31 травня, ЛКП «Львівелектротранс» готує особливу екскурсію, бути присутнім на якій зможе кожен бажаючий. В прямому ефірі глядачі зможуть почути історію львівського трамвая, цікаві факти про депо, а головне – побачити ексклюзивні старі фото, пов’язані з історичними подіями. Для всіх глядачів екскурсію проведе науковий працівник Львівського історичного музею, відділу науки та техніки Олександр Арістархов.

Задля безпеки громадян святкування пройде у режимі онлайн.

Крім екскурсії, до 126-річчя львівського трамвая на офіційній сторінці ЛКП «Львівелектротранс» пройде невеликий конкурс. На учасників чекає кілька легких питань на знання історії львівського трамвая. Серед всіх учасників, які зможуть правильно відповісти на всі запитання, 31 травня рандомним способом оберуть переможця, на якого чекає подарунок у вигляді квартального проїзного.