«Свідомість учасників дорожнього руху мінімізує простої електротранспорту», – Андрій Свищо (ВІДЕО)

«Свідомість учасників дорожнього руху мінімізує простої електротранспорту», – Андрій Свищо (ВІДЕО)


Незважаючи на те, що у 2020 році графічність руху електротранспорту покращилася на 49%, а кількість технічних заїздів зменшилась в 6 разів – проблема простоїв через ДТП та порушення правил паркування залишається відкритою.

« Знизилась на 13 % і кількість ДТП з вини наших водіїв, – розповідає директор ЛКП «Львівелектротранс Андрій Свищо . – Однак, це не дозволяє забезпечувати 100% виконання запланованих рейсів та дотримання прогнозованої графічності на маршрутах, оскільки основні причини простоїв — це неправильне паркування автотранспорту та дорожньо-транспортні пригоди за участю інших учасників дорожнього руху » .

Зокрема, відповідно до статистичних даних ЛКП «Львівелектротранс» за минулий рік зафіксовано 603 год. 24 хв. простоїв трамваїв (з них 108:17 через порушення правил паркування та 495:07 через ДТП) та 281 год. 42 хв. простоїв тролейбусів (з них 32:57 через порушення правил паркування та 248:45 через ДТП).

« Внаслідок таких ситуацій з перешкоджання руху трамваїв і тролейбусів по маршрутах, наше підприємство втратило понад мільйон гривень . Водночас, за результатами претензійної роботи, у 2020 році з винуватців простоїв стягнено на користь підприємства 486 тис. грн .

На час карантину судові процеси дещо відтерміновувались. Сума таких невідшкодованих збитків становить 650 тис 364 грн. 90 коп. Загалом сплачені та пред’явлені збитки винуватцям становлять 1 млн 136 364 грн. Тому усвідомлення відповідальності всіх учасників дорожнього руху, пріоритетність громадського транспорту та створення окремих смуг для його безперешкодного руху – мінімізує простої електротранспорту » , – підкреслив Андрій Свищо .

Зауважимо, що основні затримки руху електротранспорту відбувалися на вулиці Городоцькій, Личаківська, Замарстинівській, Івана Франка, Зеленій, Тобілевича, Луганській.

Прес-служба ЛКП «Львівелектротранс» Ольга Мельник

Дата добавлення: 2021-02-02 17:02:55
Кількість переглядів: 640
Автор: Melnyk Olga