Водії трамвая та тролейбуса ЛКП «Львівелектротранс» навчались на тренінгу «Культура спілкування»

Водії трамвая та тролейбуса ЛКП «Львівелектротранс» навчались на тренінгу «Культура спілкування»

27 жовтня у приміщенні Навчально-курсового комбінату ЛКП «Львівелектротранс» відбувся тренінг «Культура спілкування» для водіїв трамвая та тролейбуса. Захід відбувся за сприяння кафедри педагогіки та соціальної роботи Українського католицького університету та прес-служби Львівської міської ради.

Тренінг провела кандидат наук із соціальних комунікацій, практикуюча тренерка, старша викладачка кафедри педагогіки та соціальної роботи ЗВО «Український католицький університет» Ольга Лалак .

Програма тренінгу складалася із чотирьох блоків: «Ідеальний рейс. Такий існує?», «Через що конфліктуємо», «Репутація та спокій водіїв» та «Як реагувати на різноманітні ситуації».


Під час заходу працівники ЛКП «Львівелектротранс» виконували практичні завдання та вправи, ділилися своїм досвідом роботи, аналізувати шляхи вирішення проблемних ситуацій тощо. Також ознайомилися з успішними кейсами подолання проблемних ситуацій, які впроваджуються в іншому транспорті в Україні та світі. Це наліпки, різноманітні інформаційні оголошення, мотиваційні картинки.

Наприкінці тренінгу учасники переглянули навчально-інформаційне відео.

Нагадаємо, 19 жовтня, понад 20 працівників відділу контролю ЛКП «Львівелектротранс» навчалися на семінарі з етичної поведінки та комунікації.

Прес-служба ЛКП «Львівелектротранс» Ольга Мельник

Дата добавлення: 2020-10-27 15:10:11
Кількість переглядів: 443
Автор: Melnyk Olga