Заміна спецчастин трамвайної колії на площі Івана Франка завершиться до 10 вересня

Заміна спецчастин трамвайної колії на площі Івана Франка завершиться до 10 вересня


Упродовж поточного року ЛКП «Львівелектротранс» проведено ряд робіт на площі Івана Франка. Роботи виконуються вночі, без жодних затримок в русі, не спричиняючи дискомфорту мешканцям.

За словами директора ЛКП «Львівелектротранс» Андрія Свищо , площа Івана Франка підлягає реконструкції, замовником проекту і робіт якої виступає ЛКП «Львівавтодор». Тому ЛКП «Львівелектротранс» своєчасно не проводило капітальних ремонтів, заміни стрілочних переводів та трамвайного пересічення на площі Франка, хоча їх варто було б замінити ще декілька років тому.

«Оскільки плани початку реконструкції відкладені на невизначений термін, а колія перебувала в такому стані, що загрожувала безпечній експлуатації, ми замінили власним коштом два аварійні стрілочні переводи у червні – липні цього року.

Також підприємством планується замінити аварійне пересічення трамвайної колії на даній ділянці до 10 вересня. Станом на зараз, тривають підготовчі роботи, а саме виконано геодезичне знімання та розробляється технічна документація щодо виготовлення нового пересічення. Роботи виконуватимуться вночі, водночас буде якісно виконано замощення дорожнього полотна, яке зараз на цьому пересіченні є в незадовільному стані, а це безперечно покращить якість перевезень та сприятиме комфорту мешканців цього району. Адже не буде шуму та вібрації підчас руху вагонів», – розповів Андрій Свищо .

Нагадаємо, нещодавно на перехресті вулиць Підвальна-Руська завершено роботи та прокладено 50 метрів нової колії .


Прес-служба ЛКП «Львівелектротранс» Ольга Мельник
Дата добавлення: 2020-08-29 19:54:01
Кількість переглядів: 373
Автор: Melnyk Olga