Завершено заміну трамвайного пересічення на площі Івана Франка та прокладено 26 метрів колії

Завершено заміну трамвайного пересічення на площі Івана Франка та прокладено 26 метрів колії


Цими вихідними, у суботу, проводилися роботи зі заміни трамвайного пересічення на площі Івана Франка. В цілому прокладено 26 метрів кривої колії та відновлено дорожнє покриття.

Як повідомив директор ЛКП «Львівелектротранс» Андрій Свищо , вже тривалий період часу трамвайна колія була в неналежному експлуатаційному стані.

«Заміна спецчастин і трамвайної колії на площі Івана Франка розпочалася ще у червні цього року і планувалась завершити до 10 вересня. Але, завдяки злагодженій командній роботі усіх служб, вдалося дещо швидше завершити усі роботи зі заміни трамвайного пересічення до 4 вересня», – розповідає Андрій Свищо .

Директор ЛКП «Львівелектротранс» зауважує, намагалися більшість робіт виконували вночі, аби не перешкоджати руху транспорту та не спричиняти дискомфорту мешканцям.

«Спершу було проведено заміну двох аварійних стрілочних переводів, замінено 16 метрів кривої колії та відновлено дорожнє покриття. Опісля завершено заміну трамвайного пересічення, і для його під’єднання додатково замінено ще 10 м колії», – каже Андрій Свищо .

Нагадаємо, площа Івана Франка підлягає реконструкції, замовником проекту і робіт якої виступає ЛКП «Львівавтодор». Зауважимо, вищезазначені роботи були виконані власним коштом ЛКП «Львівелектротранс».Прес-служба ЛКП «Львівелектротранс» Ольга Мельник


*Фото працівників Служби колії ЛКП «Львівелектротранс»